O nás

Kdo
jsme

Získali jsme zkušenosti u předních českých developerů a nadnárodních investičních a stavebních společností zaměřených na projekty menšího a kvalitnějšího rázu. Naše projekty vynikají svým moderním pojetím, technologickým řešením a nejnovějšími trendy.

Adam Kuchař

Po několikaletých zkušenostech ze zahraničí USA, Lucemburska a Singapuru, kde jsem mimo studium pracoval pro investiční a developerské společnosti, jsem několik let působil ve společnosti Penta Real Estate a podílel se například na projektech Victoria palace, Maison Ořechovka, Rezidence Juliska nebo Nádraží Žižkov. V roce 2020 jsme založili společnost NISEKO a začali developovat vlastní projekty, ve kterých se soustředíme především na lokalitu a funkčnost finálního produktu.

Lucia Bartová

Pri štúdiu vysokej školy som v roku 2014 začala pracovať v spoločnosti Penta Real Estate, v oddelení výstavby. Tu som sa podieľala na projektoch ako Florentinum, Waltrovka a Churchill. Proces výstavby, nové technológie a vidieť za sebou kvalitne postavený projekt je to čo mi robí radosť. V našich projektoch si zakladáme hlavne na kvalite, užívateľskom pohodlí a lokalite, tak ako by sme tam mali bývať my sami.

O NÁS