Projekty

JIZERSKÁ MAGISTRÁLA

Apartmány
Jizerská
Magistrála
BEDŘICHOV

Prémiové apartmány v Bedřichově přímo u startu Jizerské 50. Projekt nabídne šest apartmánů o dispozici 3KK. Součástí apartmánů jsou také předzahrádky, parkovací stání a velké úložné prostory pro kola a lyže. Projekt je navržen pro aktivní a náročné klienty, vyhledávající klidnou lokalitu jak pro sezónní a víkendové trávení času, tak pro celoroční bydlení.

zobrazit více

NA KLECANDĚ

Apartmány
Na Klecandě
STRÁŽNÉ

Luxusní apartmánový projekt v Krkonoších – Strážné, na klidném místě bez sousedů. Proměna objektu bývalého penzionu Klecanda, který stojí přímo na sjezdovce. Výhodou je výborná dojezdová vzdálenost do Špindlu, Pece pod Sněžkou nebo Vrchlabí. Ideální lokalita pro skialpinisty, běžkaře nebo cyklisty.

zobrazit více

Rezidence
Slavičí
radotín

Výjimečný rezidenční development, v rámci kterého vznikne 5 rodinných domů se 3 bytovými jednotkami o dispozici 3KK. K bytům náleží 1 až 2 parkovací stání, terasy a předzahrádky se zahradními domky. Dominantou celého projektu je 1 500 m2 velký společný venkovní prostor se zahradou, jezírky, relax zónou a vyžitím pro děti.

zobrazit více

REZIDENCE SLAVIČÍ

LIDOVÝ DŮM

Lidový
dům
BEDŘICHOV

Projekt bytových a apartmánových domů v samém srdci Bedřichova. Cílem projektu je oživení proslulého historického Lidového domu. Objekt budou tvořit 3 budovy s podzemním parkováním, společnými prostory, předzahrádky a velkou plochou pro zeleň u řeky Nisa.

zobrazit více